СЕ ИЗДАВА КУЌА 280м2 ВО ТАФТАЛИЏЕ 2

СЕ ИЗДАВА КУЌА 280м2 ВО ТАФТАЛИЏЕ 2
ул. Будимпештанска
1200€ - Куќа - издавање
RH-13778-property 280 4 Спални 1 Бањи 1 Гаражи

Се издава куќа со површина од 280м2 во населба Тафталиџе 2 лоцирана на ул.Будимпештанска.
Куќата се издава наместена и располага со три спални соби, дневна соба, кујна со трпезарија, бања и тераса.
Има два спрата приземје и поткровје.
Греењето е на струја со радијатори.
Има паркинг простор.
Ориентационо станот гледа на источна, западна и северна страна.

КУЌАТА Е ВЕДНАШ ВСЕЛИВА.

ШИФРА 4741

Aerodrom centar kisela voda rasadnik karpos kozle taftalidze avtokomanda
аеродром центар кисела вода расадник карпош козле тафталиџе автокоманда

Карактеристики

Мапа

Слично

Спореди

Спореди
Можете да споредете само 4 огласи.