СЕ ИЗДАВА 1-СОБЕН СТАН 37м2 ВО АЕРОДРОМ

СЕ ИЗДАВА 1-СОБЕН СТАН 37м2 ВО АЕРОДРОМ
Кај Мајчин Дом
Издавање 190€ - Стан - издавање, Станбен Простор - издавање
RH-42620-property 37 1 Спални 1 Бањи 1 Гаражи

Се издава нов невселуван празен стан од 37м2 на одлична локација во новата зграда кај Мајчин дом – Аеродром.На минимум 12 месеци. Станот се наоѓа на 9ти кат, од вкупно 9 ката со ориентација југ и прекрасен поглед (Слика во прилог) према Водно и одлична тераса.Централно градско парно греење со 2 лифта во влез. Во самата зграда на приземје ќе има маркет Тинекс, кафе и ланч бар Tinex To Go и продавницата за бела техника Сетек. Во непосредна близина е клиниката Мајчин дом, трговските центри Бисер и Капитол, градинка, основно училиште, спортскиот центар Јане Сандански, поликлиниката Јане Сандански, кеј на Вардар, паркови и автобуски постројки. Погоден и за канцелариски простор.

СТАНОТ Е ВЕДНАШ ВСЕЛИВ.

ШИФРА 6882

************ БЕЗ ТРОШОЦИ ЗА
АГЕНЦИСКА ПРОВИЗИЈА ********

На следниот линк можете да ја видите целата понуда на наши огласи:

www.novagrup.com.mk
www.facebook.com/novagrup0

Aerodrom centar kisela voda rasadnik karpos kozle taftalidze avtokomanda кисела вода аеродром центар расадник карпош козле тафталиџе автокоманда

Карактеристики

Мапа

Слично

Спореди

Спореди
Можете да споредете само 4 огласи.