СЕ ИЗДАВА 1-СОБЕН СТАН 40м2 ВО ЦЕНТАР

СЕ ИЗДАВА 1-СОБЕН СТАН 40м2 ВО ЦЕНТАР
бул. 11 Октомври
Издавање 250€ - Стан - издавање, Станбен Простор - издавање
RH-50360-property 40 1 Спални 1 Бањи 1 Гаражи

Se izdava namesten renoviran stan vo strog centar do porta Makedonija. Sloboden od 1vi dekemvri.

СТАНОТ Е ВСЕЛИВ ОД 1-ДЕКЕМВРИ, 2021 ГОДИНА.

ШИФРА 7596

************ БЕЗ ТРОШОЦИ ЗА
АГЕНЦИСКА ПРОВИЗИЈА ********

На следниот линк можете да ја видите целата понуда на наши огласи:

www.novagrup.com.mk
www.facebook.com/novagrup0

Aerodrom centar kisela voda rasadnik karpos kozle taftalidze avtokomanda кисела вода аеродром центар расадник карпош козле тафталиџе автокоманда

Карактеристики

Мапа

Слично

Спореди

Спореди
Можете да споредете само 4 огласи.