СЕ ИЗДАВА 2-СОБЕН СПРАТ ОД КУЌА 56м2 ВО КАРПОШ

СЕ ИЗДАВА 2-СОБЕН СПРАТ ОД КУЌА 56м2 ВО КАРПОШ
ул. Римска
Издавање 220€ - Кат од куќа - продажба, Куќа - продажба
RH-30771-property 56 1 Спални 1 Бањи 1 Гаражи

Се издава 2-собен спрат од куќа 56м2 во Карпош. Станот е комплетно наместен. Содржи спална со брачен кревет, комплетно опремен тоалет со машина за перење алишта, дневна соба со телевизор, опремена кујна, шпајз, балкон. Со изнајмување на станот следи интернет и телевизија. Се наоѓа во склоп на куќа, на приземје со посебен влез.

СТАНОТ Е ВЕДНАШ ВСЕЛИВ.

ШИФРА 2556

***** БЕЗ ТРОШОЦИ ЗА АГЕНЦИСКА ПРОВИЗИЈА*************

Aerodrom centar kisela voda rasadnik karpos kozle taftalidze avtokomanda кисела вода аеродром центар расадник карпош козле тафталиџе автокоманда

Карактеристики

Мапа

Слично

Спореди

Спореди
Можете да споредете само 4 огласи.