СЕ ИЗДАВА 2-СОБЕН СТАН 33м2 ВО КИСЕЛА ВОДА

СЕ ИЗДАВА 2-СОБЕН СТАН 33м2 ВО КИСЕЛА ВОДА
Позади сала Расадник
Издавање 200€ - Стан - издавање, Станбен Простор - издавање
RH-37608-property 33 1 Спални 1 Бањи 1 Гаражи

Се издава стан во Кисела Вода, веднаш позади салата расадник. Станот е целосно опремен и е идеален за пар. Станот има централно греење + клима и многу ниски режиски трошоци. Во близина има маркети, пазар, банки, училиште, автобуска станица.
Киријата е 200 евра.

СТАНОТ Е ВЕДНАШ ВСЕЛИВ.

ШИФРА 5916

************ БЕЗ ТРОШОЦИ ЗА АГЕНЦИСКА ПРОВИЗИЈА *************

Aerodrom centar kisela voda rasadnik karpos kozle taftalidze avtokomanda кисела вода аеродром центар расадник карпош козле тафталиџе автокоманда

Карактеристики

Мапа

Слично

Спореди

Спореди
Можете да споредете само 4 огласи.