СЕ ИЗДАВА 2-СОБЕН СТАН 34м2 ВО КИСЕЛА ВОДА

СЕ ИЗДАВА 2-СОБЕН СТАН 34м2 ВО КИСЕЛА ВОДА
ул. Ѓорѓи Димитров
Издавање 150€ - Стан - издавање, Станбен Простор - издавање
RH-16067-property 34 1 Спални 1 Бањи 1 Гаражи

Се издава двособен стан со површина од 34м2 во населба Кисела Вода кај Домот за слепи лица.
Станот е комплетно наместен и располага со
една спална соба, дневна соба, кујна, реновирано купатило и тераса 20м2.
Се наоѓа на 3 кат во четворокатна зграда без лифт.

СТАНОТ Е ИЗДАДЕН НА 1-ГОДИНА.

ШИФРА 2506

************* БЕЗ ТРОШОЦИ ЗА АГЕНЦИСКА ПРОВИЗИЈА *************

Aerodrom centar kisela voda rasadnik karpos kozle taftalidze avtokomanda
аеродром центар кисела вода расадник карпош козле тафталиџе автокоманда

Мапа

Слично

Спореди

Спореди
Можете да споредете само 4 огласи.