СЕ ИЗДАВА 2-СОБЕН СТАН 35м2 ВО АВТОКОМАНДА

СЕ ИЗДАВА 2-СОБЕН СТАН 35м2 ВО АВТОКОМАНДА
ул. Ташко Караџа
Издавање 115€ - Стан - издавање, Станбен Простор - издавање
RH-24369-property 35 1 Спални 1 Бањи 1 Гаражи

Се издава двособен стан со површина од 35м2 во населба Автокоманда.
Станот располага со една спална соба, дневна соба, садопер и купатило.
Се наоѓа на 3 кат во зграда со приземје +4 ката, без лифт.
Станот се издава на заинтересирани за подолг период со свој намештај.

СТАНОТ Е ИЗДАДЕН.

ШИФРА 3572

************* БЕЗ ТРОШОЦИ ЗА АГЕНЦИСКА ПРОВИЗИЈА *************

Aerodrom centar kisela voda rasadnik karpos kozle taftalidze avtokomanda
аеродром центар кисела вода расадник карпош козле тафталиџе автокоманда

Карактеристики

Мапа

Слично

Спореди

Спореди
Можете да споредете само 4 огласи.