СЕ ИЗДАВА 2-СОБЕН СТАН 35м2 ВО КАРПОШ

СЕ ИЗДАВА 2-СОБЕН СТАН 35м2 ВО КАРПОШ
ул. Прессека
Издавање 200€ - Стан - издавање, Станбен Простор - издавање
RH-37622-property 35 1 Спални 1 Бањи 1 Гаражи

Se izdava stan 35m,nova zgrada, na visoko prizemje,so svoe parking mesto, dnevna, posebna spalna, kujna ,kupatilo, i mala terasa.

СТАНОТ Е ВСЕЛИВ ОД 01.09. 2020 ГОДИНА.

ШИФРА 5915

************ БЕЗ ТРОШОЦИ ЗА АГЕНЦИСКА ПРОВИЗИЈА *************

Aerodrom centar kisela voda rasadnik karpos kozle taftalidze avtokomanda кисела вода аеродром центар расадник карпош козле тафталиџе автокоманда

Мапа

Слично

Спореди

Спореди
Можете да споредете само 4 огласи.