СЕ ИЗДАВА 2-СОБЕН СТАН 37м2 ВО МИЧУРИН

СЕ ИЗДАВА 2-СОБЕН СТАН 37м2 ВО МИЧУРИН
ул. Венјамин Мачуковски
Издавање 170€ - Стан - издавање, Станбен Простор - издавање
RH-16068-property 37 1 Спални 1 Бањи 1 Гаражи

Се издава 2-собен сутерен стан 37м2 во Аеродром, Мичурин, спроти Кам маркет. Станот е наместен и располага со дневна соба, спална соба, кујна и купатило.

СТАНОТ Е ВЕДНАШ ВСЕЛИВ.

ШИФРА 3752

************* БЕЗ ТРОШОЦИ ЗА АГЕНЦИСКА ПРОВИЗИЈА *************

Aerodrom centar kisela voda rasadnik karpos kozle taftalidze avtokomanda
аеродром центар кисела вода расадник карпош козле тафталиџе автокоманда

Карактеристики

Мапа

Слично

Спореди

Спореди
Можете да споредете само 4 огласи.