СЕ ИЗДАВА 2-СОБЕН СТАН 40м2 ВО АЕРОДРОМ

СЕ ИЗДАВА 2-СОБЕН СТАН 40м2 ВО АЕРОДРОМ
ул. Трета македонска бригада
Издавање 250€ - Стан - издавање, Станбен Простор - издавање
RH-43457-property 40 1 Спални 1 Бањи 1 Гаражи

Се изнајмува стан од 40м² наспроти стара Леснина нова градба 2019 год, истиот има една спална соба , дневна со трепезарија и кујна и тоалет со бања, клима и фрнцуски балкон. Станот е на втори спрат, има лифт во цената влегува интернетот, телевизијата со спортски и филмски канали претплатени на А1 и паркинг место на -1 ниво каде пристапот е со дајлинско за влез во подземната гаража.

СТАНОТ Е ВЕДНАШ ВСЕЛИВ.

ШИФРА 6957

************ БЕЗ ТРОШОЦИ ЗА
АГЕНЦИСКА ПРОВИЗИЈА *************

На следниот линк можете да ја видите целата понуда на наши огласи:

www.novagrup.com.mk
www.facebook.com/novagrup0

Aerodrom centar kisela voda rasadnik karpos kozle taftalidze avtokomanda кисела вода аеродром центар расадник карпош козле тафталиџе автокоманда

Карактеристики

Мапа

Слично

Спореди

Спореди
Можете да споредете само 4 огласи.