СЕ ИЗДАВА 2-СОБЕН СТАН 40м2 ВО КАРПОШ

СЕ ИЗДАВА 2-СОБЕН СТАН 40м2 ВО КАРПОШ
ул. Орце Николов
Издавање 280€ - Стан - издавање, Станбен Простор - издавање
RH-33370-property 40 1 Спални 1 Бањи 1 Гаражи

Се издава двособен стан кај Мида и Машински факултет, нова градба, невселуван, комплетно наместен. Станот е со централно греење на 4ти кат со лифт.

ШИФРА 6307

На следниот линк можете да ја видите целата понуда на наши огласи:

www.novagrup.com.mk
www.facebook.com/novagrup0

Aerodrom centar kisela voda rasadnik karpos kozle taftalidze avtokomanda кисела вода аеродром центар расадник карпош козле тафталиџе автокоманда

Карактеристики

Мапа

Слично

Спореди

Спореди
Можете да споредете само 4 огласи.