СЕ ИЗДАВА 2-СОБЕН СТАН 40м2 ВО КИСЕЛА ВОДА

СЕ ИЗДАВА 2-СОБЕН СТАН 40м2 ВО КИСЕЛА ВОДА
ул. Христо Татарчев
Издавање 200€ - Стан - издавање, Станбен Простор - издавање
RH-49502-property 40 1 Спални 1 Бањи 1 Гаражи

Se izdava 2-soben stan vo Rasadnik nas. Kisela Voda , vo novite zgradi, 40m2, so posebna spalna,prazen ili namesten. Stanot e vednas vseliv.

СТАНОТ Е ВЕДНАШ ВСЕЛИВ.

ШИФРА 7517

************ БЕЗ ТРОШОЦИ ЗА
АГЕНЦИСКА ПРОВИЗИЈА *************

На следниот линк можете да ја видите целата понуда на наши огласи:

www.novagrup.com.mk
www.facebook.com/novagrup0

Aerodrom centar kisela voda rasadnik karpos kozle taftalidze avtokomanda кисела вода аеродром центар расадник карпош козле тафталиџе автокоманда

Карактеристики

Мапа

Слично

Спореди

Спореди
Можете да споредете само 4 огласи.