СЕ ИЗДАВА 2-СОБЕН СТАН 40м2 ВО ЦЕНТАР

СЕ ИЗДАВА 2-СОБЕН СТАН 40м2 ВО ЦЕНТАР
Vasil Gjorgov, Kapishtec, Centar, Skopje, Municipality of Centar, City of Skopje, Skopje Region, 1000, Macedonia
Издавање 270€ - Стан - издавање, Станбен Простор - издавање
RH-2104-property 40 1 Спални 1 Бањи 1 Гаражи

Се издава 2-собен стан 40м2 во Центар, Капиштец кај Агенција за вработување. Станот е наместен, реновиран и располага со дневна соба, спална соба, кујна, трпезарија, купатило и балкон. Се наоѓа во зграда на 10 кат од вкупно 16 ката. Зградата има лифт. Станот е опремен со Интернет со оптички кабел.

СТАНОТ Е ВСЕЛИВ ОД АВГУСТ, 2020 год.

ШИФРА 3715

Aerodrom centar kisela voda rasadnik karpos kozle taftalidze avtokomanda
аеродром центар кисела вода расадник карпош козле тафталиџе автокоманда

Карактеристики

Мапа

Слично

Спореди

Спореди
Можете да споредете само 4 огласи.