СЕ ИЗДАВА 2-СОБЕН СТАН 41м2 ВО АЕРОДРОМ

СЕ ИЗДАВА 2-СОБЕН СТАН 41м2 ВО АЕРОДРОМ
Во близина на ОУ,,Блаже Конески’’
Издавање 200€ - Стан - издавање, Станбен Простор - издавање
RH-50368-property 41 1 Спални 1 Бањи 0 Гаражи

Се изнајмува нов еднособен стан во населба Аеродром во близина на ОУ,,Блаже Конески’’ во зграда на Дабар. Станот има опремена кујна, располага со една спална соба, тоалет и тераса.

СТАНОТ Е ВЕДНАШ ВСЕЛИВ.

ШИФРА 7597

************ БЕЗ ТРОШОЦИ ЗА
АГЕНЦИСКА ПРОВИЗИЈА ********

На следниот линк можете да ја видите целата понуда на наши огласи:

www.novagrup.com.mk
www.facebook.com/novagrup0

Aerodrom centar kisela voda rasadnik karpos kozle taftalidze avtokomanda кисела вода аеродром центар расадник карпош козле тафталиџе автокоманда

Карактеристики

Мапа

Слично

Спореди

Спореди
Можете да споредете само 4 огласи.