СЕ ИЗДАВА 2-СОБЕН СТАН 41м2 ВО КИСЕЛА ВОДА

СЕ ИЗДАВА 2-СОБЕН СТАН 41м2 ВО КИСЕЛА ВОДА
ул. Антон Попов
Издавање 160€ - Стан - издавање, Станбен Простор - издавање
RH-42708-property 41 1 Спални 1 Бањи 1 Гаражи

Се издава празен или наместен стан (по договор) на ул.Антон Попов, Кисела Вода на 1.5км од Центар на градот Скопје.
Има спална соба, кујна и дневен престој со вкупна површина од 41м2. За наместен стан цената би била 200-220 евра.

СТАНОТ Е ВЕДНАШ ВСЕЛИВ.

ШИФРА 6890

************ БЕЗ ТРОШОЦИ ЗА
АГЕНЦИСКА ПРОВИЗИЈА ********

На следниот линк можете да ја видите целата понуда на наши огласи:

www.novagrup.com.mk
www.facebook.com/novagrup0

Aerodrom centar kisela voda rasadnik karpos kozle taftalidze avtokomanda кисела вода аеродром центар расадник карпош козле тафталиџе автокоманда

Карактеристики

Мапа

Слично

Спореди

Спореди
Можете да споредете само 4 огласи.