СЕ ИЗДАВА 2- СОБЕН СТАН 41м2 ВО МИЧУРИН

СЕ ИЗДАВА 2- СОБЕН СТАН 41м2 ВО МИЧУРИН
ул. Венјамин Мачуковски
Издавање 200€ - Стан - издавање, Станбен Простор - издавање
RH-43379-property 41 1 Спални 1 Бањи 1 Гаражи

Станот се наоѓа во населба Мичурин, после ЗУР Маркет, до новиот парк кај железничка станица, во нова зграда на 3ти кат, зградата има лифт.
Станот има дневна, кујна кои се споени, една спална соба, купатило и тераса. Станот е целосно опремен.

СТАНОТ Е ВЕДНАШ ВСЕЛИВ.

ШИФРА 6949

************ БЕЗ ТРОШОЦИ ЗА
АГЕНЦИСКА ПРОВИЗИЈА *************

На следниот линк можете да ја видите целата понуда на наши огласи:

www.novagrup.com.mk
www.facebook.com/novagrup0

Aerodrom centar kisela voda rasadnik karpos kozle taftalidze avtokomanda кисела вода аеродром центар расадник карпош козле тафталиџе автокоманда

Карактеристики

Мапа

Слично

Спореди

Спореди
Можете да споредете само 4 огласи.