СЕ ИЗДАВА 2-СОБЕН СТАН 42м2 ВО АЕРОДРОМ

СЕ ИЗДАВА 2-СОБЕН СТАН 42м2 ВО АЕРОДРОМ
ул. Методија Шаторов Шарло
Издавање 250€ - Стан - издавање, Станбен Простор - издавање
RH-42628-property 42 1 Спални 1 Бањи 1 Гаражи

Се издава нов стан, наместен комплетно на 1ви спрат во Аеродром. Има централно греење и лифт во зградата.
Се издава со внатрешна гаража.
Киријата месечна е 250еур за станот и гаражата. Се издава за подолг рок од година.

СТАНОТ Е ВЕДНАШ ВСЕЛИВ.

ШИФРА 6883

************ БЕЗ ТРОШОЦИ ЗА
АГЕНЦИСКА ПРОВИЗИЈА ********

На следниот линк можете да ја видите целата понуда на наши огласи:

www.novagrup.com.mk
www.facebook.com/novagrup0

Aerodrom centar kisela voda rasadnik karpos kozle taftalidze avtokomanda кисела вода аеродром центар расадник карпош козле тафталиџе автокоманда

Карактеристики

Мапа

Слично

Спореди

Спореди
Можете да споредете само 4 огласи.