СЕ ИЗДАВА 2-СОБЕН СТАН 42м2 ВО АЕРОДРОМ

СЕ ИЗДАВА 2-СОБЕН СТАН 42м2 ВО АЕРОДРОМ
бул. Јане Сандански
Издавање 150€ - Стан - издавање, Станбен Простор - издавање
RH-16134-property 42 1 Спални 1 Бањи 1 Гаражи

Се издава двособен стан со површина од 42м2 во населба Аеродром на бул.Јане Сандански.
Станот се издава наместен и располага со една спална соба, дневна соба, кујна, купатило, балкон и подрум.
Се наоѓа на 4 кат во зграда од 7 ката со лифт.
Станот ориенатационо гледа према паркот и ТЦ Капитол мол.

СТАНОТ Е ИЗДАДЕН НА ГОДИНА ДЕНА.

ШИФРА 4603

************* БЕЗ ТРОШОЦИ ЗА АГЕНЦИСКА ПРОВИЗИЈА *************

Aerodrom centar kisela voda rasadnik karpos kozle taftalidze avtokomanda
аеродром центар кисела вода расадник карпош козле тафталиџе автокоманда

Карактеристики

Мапа

Слично

Спореди

Спореди
Можете да споредете само 4 огласи.