СЕ ИЗДАВА 2-СОБЕН СТАН 42м2 ВО КАПИШТЕЦ

СЕ ИЗДАВА 2-СОБЕН СТАН 42м2 ВО КАПИШТЕЦ
ул. Васил Ѓоргов
Издавање 250€ - Стан - издавање, Станбен Простор - издавање
RH-50339-property 42 1 Спални 1 Бањи 0 Гаражи

Се изнајмува стан во Капиштец, поволен и за фирми.

СТАНОТ Е ВЕДНАШ ВСЕЛИВ.

ШИФРА 7593

************ БЕЗ ТРОШОЦИ ЗА
АГЕНЦИСКА ПРОВИЗИЈА ********

На следниот линк можете да ја видите целата понуда на наши огласи:

www.novagrup.com.mk
www.facebook.com/novagrup0

Aerodrom centar kisela voda rasadnik karpos kozle taftalidze avtokomanda кисела вода аеродром центар расадник карпош козле тафталиџе автокоманда

Карактеристики

Мапа

Слично

Спореди

Спореди
Можете да споредете само 4 огласи.