СЕ ИЗДАВА 2-СОБЕН СТАН 42м2 ВО ЦЕНТАР

СЕ ИЗДАВА 2-СОБЕН СТАН 42м2 ВО ЦЕНТАР
ул. Борка Талески
Издавање 250€ - Стан - издавање, Станбен Простор - издавање
RH-48073-property 42 1 Спални 1 Бањи 1 Гаражи

Се издава двособен ненаместен деловен простор со кујна, наменет за канцеларии.
Цена 250 еур плус персонален данок.

СТАНОТ Е ВЕДНАШ ВСЕЛИВ.

ШИФРА 7381

************ БЕЗ ТРОШОЦИ ЗА
АГЕНЦИСКА ПРОВИЗИЈА *************

На следниот линк можете да ја видите целата понуда на наши огласи:

www.novagrup.com.mk
www.facebook.com/novagrup0

Aerodrom centar kisela voda rasadnik karpos kozle taftalidze avtokomanda кисела вода аеродром центар расадник карпош козле тафталиџе автокоманда

Карактеристики

Мапа

Слично

Спореди

Спореди
Можете да споредете само 4 огласи.