СЕ ИЗДАВА 2-СОБЕН СТАН 43м2 ВО ПРЖИНО

СЕ ИЗДАВА 2-СОБЕН СТАН 43м2 ВО ПРЖИНО
ул. Милан Мијалковиќ
Издавање 250€ - Стан - издавање, Станбен Простор - издавање
RH-50331-property 43 1 Спални 1 Бањи 1 Гаражи

Се изнајмува стан во Пржино 43 м2, дневна со кујна, една спална и тераса, на одлична локација со прекрасен поглед на Скопје. Станот е во новоградба, мала зграда, неопремен. Опремена е кујната со нов фрижидер и нов шпорет и купатилото со нова машина за алишта. Има паркинг место. Греењето е со инвертер.

СТАНОТ Е ВЕДНАШ ВСЕЛИВ.

ШИФРА 7592

************ БЕЗ ТРОШОЦИ ЗА
АГЕНЦИСКА ПРОВИЗИЈА ********

На следниот линк можете да ја видите целата понуда на наши огласи:

www.novagrup.com.mk
www.facebook.com/novagrup0

Aerodrom centar kisela voda rasadnik karpos kozle taftalidze avtokomanda кисела вода аеродром центар расадник карпош козле тафталиџе автокоманда

Карактеристики

Мапа

Слично

Спореди

Спореди
Можете да споредете само 4 огласи.