СЕ ИЗДАВА 2-СОБЕН СТАН 44м2 ВО КАРПОШ 2

СЕ ИЗДАВА 2-СОБЕН СТАН 44м2 ВО КАРПОШ 2
ул. Орце Николов
Издавање 350€ - Стан - издавање, Станбен Простор - издавање
RH-41454-property 44 1 Спални 1 Бањи 1 Гаражи

Се издава наместен стан со подземен паркинг во Карпош2 зграда Голден Арт-Лајф.
Станот се наоѓа на мирна локација, поглед према водно, и блиску до центар како и брза конекција со индустриска зона Визбегово.
Станот е идеален за странец, но и за млад брачен пар.
Гаражите се под постојан 24 видео надзор, и влезот е ограничен само за сопствениците на подземните гаражи.

СТАНОТ Е ВЕДНАШ ВСЕЛИВ.

ШИФРА 6708

На следниот линк можете да ја видите целата понуда на наши огласи:

www.novagrup.com.mk
www.facebook.com/novagrup0

Aerodrom centar kisela voda rasadnik karpos kozle taftalidze avtokomanda кисела вода аеродром центар расадник карпош козле тафталиџе автокоманда

Карактеристики

Мапа

Слично

Спореди

Спореди
Можете да споредете само 4 огласи.