СЕ ИЗДАВА 2-СОБЕН СТАН 44м2 ВО КАРПОШ 2

СЕ ИЗДАВА 2-СОБЕН СТАН 44м2 ВО КАРПОШ 2
ул. Орце Николов
Издавање 210€ - Стан - издавање, Станбен Простор - издавање
RH-43504-property 44 1 Спални 1 Бањи 1 Гаражи

Se izdava stan vo Karposh 2(pozdai Lira). Vo cenata e vkluchen internet i TV. Raspolaga so dnevna soba, spalna soba, kujna, kupatilo i balkon. Se naogja vo zgrada na 3 kat. Zgradata ima lift.

СТАНОТ Е ВЕДНАШ ВСЕЛИВ.

ШИФРА 6961

************ БЕЗ ТРОШОЦИ ЗА
АГЕНЦИСКА ПРОВИЗИЈА *************

На следниот линк можете да ја видите целата понуда на наши огласи:

www.novagrup.com.mk
www.facebook.com/novagrup0

Aerodrom centar kisela voda rasadnik karpos kozle taftalidze avtokomanda кисела вода аеродром центар расадник карпош козле тафталиџе автокоманда

Карактеристики

Мапа

Слично

Спореди

Спореди
Можете да споредете само 4 огласи.