СЕ ИЗДАВА 2-СОБЕН СТАН 44м2 ВО КОЗЛЕ

СЕ ИЗДАВА 2-СОБЕН СТАН 44м2 ВО КОЗЛЕ
ул. Ловќенска
Издавање 250€ - Стан - издавање, Станбен Простор - издавање
RH-43476-property 44 1 Спални 1 Бањи 1 Гаражи

Површината е 44м2, опремен со целосно нов мебел и опрема.
Слободен за вселување веднаш.
Станот е со извонредни погледи и има 1 спална соба, дневна со трпезарија и кујна, 1 бања, 1 тераса
Кат 3/3, без лифт.
СЛЕДУВА ПАРКИНГ ПРОСТОР ВО ГАРАЖА
Станот се наоѓа во сосема ново изведена зграда во населба Козле – одлична и мирна локација во близина на слаткарница КАНЕЛА.

Цена за ИЗНАЈМУВАЊЕ: 250 евра/ месец.

СТАНОТ Е ВЕДНАШ ВСЕЛИВ.

ШИФРА 6959

************ БЕЗ ТРОШОЦИ ЗА
АГЕНЦИСКА ПРОВИЗИЈА *************

На следниот линк можете да ја видите целата понуда на наши огласи:

www.novagrup.com.mk
www.facebook.com/novagrup0

Aerodrom centar kisela voda rasadnik karpos kozle taftalidze avtokomanda кисела вода аеродром центар расадник карпош козле тафталиџе автокоманда

Карактеристики

Мапа

Слично

Спореди

Спореди
Можете да споредете само 4 огласи.