СЕ ИЗДАВА 2-СОБЕН СТАН 45м2 ВО АЕРОДРОМ

СЕ ИЗДАВА 2-СОБЕН СТАН 45м2 ВО АЕРОДРОМ
бул. Трета македонска бригада
Издавање 250€ - Стан - издавање, Станбен Простор - издавање
RH-43421-property 45 1 Спални 1 Бањи 1 Гаражи

Се изнајмува нов невселуван празен стан од 45м2 и тераса- дворно место од 40 м2 и подземен паркинг на одлична локација во Аеродром Мичурин на булевар Трета Македонска Бригада на 3 минути одалечен од автобуска и железничка станица.
Зградата е новоградба . Станот е погоден за канцелариски простор, ординација, козметичко студио и итн.
Се издава на подолг временски период На минимум 12 месеци.

СТАНОТ Е ВЕДНАШ ВСЕЛИВ.

ШИФРА 6953

************ БЕЗ ТРОШОЦИ ЗА
АГЕНЦИСКА ПРОВИЗИЈА *************

На следниот линк можете да ја видите целата понуда на наши огласи:

www.novagrup.com.mk
www.facebook.com/novagrup0

Aerodrom centar kisela voda rasadnik karpos kozle taftalidze avtokomanda кисела вода аеродром центар расадник карпош козле тафталиџе автокоманда

Карактеристики

Мапа

Слично

Спореди

Спореди
Можете да споредете само 4 огласи.