СЕ ИЗДАВА 2-СОБЕН СТАН 45м2 ВО КАПИШТЕЦ

СЕ ИЗДАВА 2-СОБЕН СТАН 45м2 ВО КАПИШТЕЦ
ул. Елисие Поповски Марко
Издавање 300€ - Стан - издавање, Станбен Простор - издавање
RH-57444-property 45 1 Спални 1 Бањи 1 Гаражи

Современо опремен нов стан, во Капиштец во зграда спроти клинички центар.
Станот е на 4ти кат, во нова зграда со лифт и јужна ориентација со поглед кон Водно.
Приклучен на градско парно.

СТАНОТ Е ВЕДНАШ ВСЕЛИВ.

ШИФРА 8227

На следниот линк можете да ја видите целата понуда на наши огласи:

www.novagrup.com.mk
www.facebook.com/novagrup0

Aerodrom centar kisela voda rasadnik karpos kozle taftalidze avtokomanda кисела вода аеродром центар расадник карпош козле тафталиџе автокоманда

Карактеристики

Мапа

Слично

Спореди

Спореди
Можете да споредете само 4 огласи.