СЕ ИЗДАВА 2-СОБЕН СТАН 45м2 ВО КАПИШТЕЦ

СЕ ИЗДАВА 2-СОБЕН СТАН 45м2 ВО КАПИШТЕЦ
ул. Козара
Издавање 400€ - Стан - издавање, Станбен Простор - издавање
RH-27169-property 45 1 Спални 1 Бањи 1 Гаражи

Се издава 2-собен стан 45м2 во Капиштец. Станот е наместен и располага со дневна соба, спална соба, кујна со шанк, купатило и балкон. Се наоѓа во зграда на 1 кат. Зградата нема лифт.

СТАНОТ Е ВСЕЛИВ ОД 10-ТИ АВГУСТ.

ШИФРА 2581

Aerodrom centar kisela voda rasadnik karpos kozle taftalidze avtokomanda кисела вода аеродром центар расадник карпош козле тафталиџе автокоманда

Карактеристики

Мапа

Слично

Спореди

Спореди
Можете да споредете само 4 огласи.