СЕ ИЗДАВА 2-СОБЕН СТАН 45М2 ВО КАПИШТЕЦ

СЕ ИЗДАВА 2-СОБЕН СТАН 45М2 ВО КАПИШТЕЦ
ул. Козара
Издавање 300€ - Стан - издавање, Станбен Простор - издавање
RH-10237-property 45 1 Спални 1 Бањи 1 Гаражи

Се издава 2-собен стан 45м2 во Капиштец. Станот е наместен и располага со дневна соба, спална соба, кујна, купатило и балкон. Опремен е и со ТВ и Интернет. Се наоѓа во зграда на 1/4 ката. Зградата има лифт.

СТАНОТ Е ВЕДНАШ ВСЕЛИВ.

ШИФРА 5221

Aerodrom centar kisela voda rasadnik karpos kozle taftalidze avtokomanda кисела вода аеродром центар расадник карпош козле тафталиџе автокоманда

Карактеристики

Мапа

Слично

Спореди

Спореди
Можете да споредете само 4 огласи.