СЕ ИЗДАВА 2-СОБЕН СТАН 45м2 ВО КАРПОШ 3

СЕ ИЗДАВА 2-СОБЕН СТАН 45м2 ВО КАРПОШ 3
Наспроти Тинекс
Издавање 220€ - Стан - издавање, Станбен Простор - издавање
RH-44117-property 45 1 Спални 1 Бањи 1 Гаражи

Se izdava stan vo Karpos 3, nasproti Tinex, 45 m2, na 6 sprat so lift, so parno,niski reziski trosoci, lnternet i kablovska besplatno.Cena za izdavanje 220 evra.

СТАНОТ Е ВЕДНАШ ВСЕЛИВ.

ШИФРА 7020

************ БЕЗ ТРОШОЦИ ЗА
АГЕНЦИСКА ПРОВИЗИЈА *************

На следниот линк можете да ја видите целата понуда на наши огласи:

www.novagrup.com.mk
www.facebook.com/novagrup0

Aerodrom centar kisela voda rasadnik karpos kozle taftalidze avtokomanda кисела вода аеродром центар расадник карпош козле тафталиџе автокоманда

Карактеристики

Мапа

Слично

Спореди

Спореди
Можете да споредете само 4 огласи.