СЕ ИЗДАВА 2-СОБЕН СТАН 45м2 ВО КИСЕЛА ВОДА

СЕ ИЗДАВА 2-СОБЕН СТАН 45м2 ВО КИСЕЛА ВОДА
Расадник
Издавање 220€ - Стан - издавање, Станбен Простор - издавање
RH-42592-property 45 1 Спални 1 Бањи 1 Гаражи

Se izdava stan vo Kisela voda, Rasadnik.
Stanot e nov i namesten, vo nova zgrada.
Dnevna so trpezarija i kujna, spalna soba, terasa.

СТАНОТ Е ВЕДНАШ ВСЕЛИВ.

ШИФРА 6879

************ БЕЗ ТРОШОЦИ ЗА
АГЕНЦИСКА ПРОВИЗИЈА ********

На следниот линк можете да ја видите целата понуда на наши огласи:

www.novagrup.com.mk
www.facebook.com/novagrup0

Aerodrom centar kisela voda rasadnik karpos kozle taftalidze avtokomanda кисела вода аеродром центар расадник карпош козле тафталиџе автокоманда

Карактеристики

Мапа

Слично

Спореди

Спореди
Можете да споредете само 4 огласи.