СЕ ИЗДАВА 2-СОБЕН СТАН 45м2 ВО КИСЕЛА ВОДА

СЕ ИЗДАВА 2-СОБЕН СТАН 45м2 ВО КИСЕЛА ВОДА
ул. Огњен Прица
Издавање 170€ - Стан - издавање, Станбен Простор - издавање
RH-43432-property 45 1 Спални 1 Бањи 1 Гаражи

Се издава наместен стан во Скопје Кисела Вода на улица Огњан Прица. Станот се наоѓа на 3 кат без лифт а има и паркинг место. Станот е 45 м2 двособен со балкон. Слободен е од 5 јули 2021 и цената за изнајмување е 170 евра.

СТАНОТ Е ВСЕЛИВ ОД 5-ЈУЛИ, 2021 ГОДИНА.

ШИФРА 6954

************ БЕЗ ТРОШОЦИ ЗА
АГЕНЦИСКА ПРОВИЗИЈА *************

На следниот линк можете да ја видите целата понуда на наши огласи:

www.novagrup.com.mk
www.facebook.com/novagrup0

Aerodrom centar kisela voda rasadnik karpos kozle taftalidze avtokomanda кисела вода аеродром центар расадник карпош козле тафталиџе автокоманда

Карактеристики

Мапа

Слично

Спореди

Спореди
Можете да споредете само 4 огласи.