СЕ ИЗДАВА 2-СОБЕН СТАН 45м2 ВО КИСЕЛА ВОДА

СЕ ИЗДАВА 2-СОБЕН СТАН 45м2 ВО КИСЕЛА ВОДА
ул. Ефтим Спространов
Издавање 300€ - Стан - издавање, Станбен Простор - издавање
RH-57697-property 45 1 Спални 1 Бањи 1 Гаражи

Се издава апартман за наем 45 кв во нова зграда со лифт,локација 11ти октомври последна четворка Кисела вода.

СТАНОТ Е ВЕДНАШ ВСЕЛИВ.

ШИФРА 8247

На следниот линк можете да ја видите целата понуда на наши огласи:

www.novagrup.com.mk
www.facebook.com/novagrup0

Aerodrom centar kisela voda rasadnik karpos kozle taftalidze avtokomanda кисела вода аеродром центар расадник карпош козле тафталиџе автокоманда

Карактеристики

Мапа

Слично

Спореди

Спореди
Можете да споредете само 4 огласи.