СЕ ИЗДАВА 2-СОБЕН СТАН 45м2 ВО ЦЕНТАР

СЕ ИЗДАВА 2-СОБЕН СТАН 45м2 ВО ЦЕНТАР
Кај Песталоци
Издавање 250€ - Стан - издавање, Станбен Простор - издавање
RH-57415-property 45 1 Спални 1 Бањи 1 Гаражи

Se izdava stan od 45 kvadrsti kompletno opremen vo centarot na gradot vo blizina na osnovnoto uciliste J.H.Pestaloci. Stanot se naogja na 1vi kat.
Cenata e 250 Evrа.

СТАНОТ Е ВЕДНАШ ВСЕЛИВ.

ШИФРА 8224

*********** БЕЗ ТРОШОЦИ ЗА
АГЕНЦИСКА ПРОВИЗИЈА ********

На следниот линк можете да ја видите целата понуда на наши огласи:

www.novagrup.com.mk
www.facebook.com/novagrup0

Aerodrom centar kisela voda rasadnik karpos kozle taftalidze avtokomanda кисела вода аеродром центар расадник карпош козле тафталиџе автокоманда

Карактеристики

Мапа

Слично

Спореди

Спореди
Можете да споредете само 4 огласи.