СЕ ИЗДАВА 2-СОБЕН СТАН 45м2 ВО ЦЕНТАР

СЕ ИЗДАВА 2-СОБЕН СТАН 45м2 ВО ЦЕНТАР
ул. 11 Октомври
Издавање 200€ - Стан - издавање, Станбен Простор - издавање
RH-37579-property 45 1 Спални 1 Бањи 1 Гаражи

Се издава 2-собен стан 45м2 во Центар. Станот е наместен и располага со дневна соба, спална соба, кујна, купатило и балкон. Се наоѓа во зграда на 2 кат. Зградата има лифт.

СТАНОТ Е ИЗДАДЕН.

ШИФРА 5920

************ БЕЗ ТРОШОЦИ ЗА АГЕНЦИСКА ПРОВИЗИЈА *************

Aerodrom centar kisela voda rasadnik karpos kozle taftalidze avtokomanda кисела вода аеродром центар расадник карпош козле тафталиџе автокоманда

Карактеристики

Мапа

Слично

Спореди

Спореди
Можете да споредете само 4 огласи.