СЕ ИЗДАВА 2-СОБЕН СТАН 45м2 ВО ЦЕНТАР

СЕ ИЗДАВА 2-СОБЕН СТАН 45м2 ВО ЦЕНТАР
ул. Рајко Жинзифов
Издавање 300€ - Стан - издавање, Станбен Простор - издавање
RH-48964-property 45 1 Спални 1 Бањи 0 Гаражи

Стан целосно опремен од 45м2 карши Градежен Факултет со голема тераса на 02 спрат со одвоена спална цена 300 еур.

СТАНОТ Е ВЕДНАШ ВСЕЛИВ.

ШИФРА 7467

На следниот линк можете да ја видите целата понуда на наши огласи:

www.novagrup.com.mk
www.facebook.com/novagrup0

Aerodrom centar kisela voda rasadnik karpos kozle taftalidze avtokomanda кисела вода аеродром центар расадник карпош козле тафталиџе автокоманда

Карактеристики

Мапа

Слично

Спореди

Спореди
Можете да споредете само 4 огласи.