СЕ ИЗДАВА 2-СОБЕН СТАН 45м2 ВО ЦЕНТАР

СЕ ИЗДАВА 2-СОБЕН СТАН 45м2 ВО ЦЕНТАР
бул. 11 Октомври
Издавање 250€ - Стан - издавање, Станбен Простор - издавање
RH-57767-property 45 1 Спални 1 Бањи 1 Гаражи

Se izdava stan (45 m2) vo strog Centar karshi zeleno pazarche.

Stanot raspolaga so:
– Spalna
– Dnevna
– Kujna
– WC
– Terasa
– Shpajz

СТАНОТ Е ВЕДНАШ ВСЕЛИВ.

ШИФРА 8252

************ БЕЗ ТРОШОЦИ ЗА
АГЕНЦИСКА ПРОВИЗИЈА ********

На следниот линк можете да ја видите целата понуда на наши огласи:

www.novagrup.com.mk
www.facebook.com/novagrup0

Aerodrom centar kisela voda rasadnik karpos kozle taftalidze avtokomanda кисела вода аеродром центар расадник карпош козле тафталиџе автокоманда

Карактеристики

Мапа

Слично

Спореди

Спореди
Можете да споредете само 4 огласи.