СЕ ИЗДАВА 2-СОБЕН СТАН 45м2 ВО ЦЕНТАР

СЕ ИЗДАВА 2-СОБЕН СТАН 45м2 ВО ЦЕНТАР
Vladimir Nazor, Kapishtec, Centar, Skopje, Municipality of Centar, City of Skopje, Skopje Region, 1000, Macedonia
Издавање 200€ - Стан - издавање, Станбен Простор - издавање
RH-12258-property 45 1 Спални 1 Бањи 1 Гаражи

Се издава двособен стан 45м2 во Центар спроти главниот влез на државна болница, комплетно наместен со нов мебел и бела техника. Располага со дневна соба, спална соба, кујна, купатило и балкон. Греењето на станот е на струја, гледа на јужна страна и нема паркинг простор. Се наоѓа во зграда на 2/2 ката. Зградата нема лифт.

СТАНОТ Е ИЗДАДЕН.

ШИФРА 4913

***** БЕЗ ТРОШОЦИ ЗА АГЕНЦИСКА ПРОВИЗИЈА*************

Aerodrom centar kisela voda rasadnik karpos kozle taftalidze avtokomanda кисела вода аеродром центар расадник карпош козле тафталиџе автокоманда

Карактеристики

Мапа

Слично

Спореди

Спореди
Можете да споредете само 4 огласи.