СЕ ИЗДАВА 2-СОБЕН СТАН 45м2 ВО ЦРНИЧЕ

СЕ ИЗДАВА 2-СОБЕН СТАН 45м2 ВО ЦРНИЧЕ
ул. Фредерик Шопен
Издавање 250€ - Стан - издавање, Станбен Простор - издавање
RH-8746-property 45 1 Спални 1 Бањи 1 Гаражи

Се издава нов, луксузно наместен двособен стан Скопје, Центар, Црниче. На 4ти спрат во нова зграда со лифт.
Кујна со комплет садови. Дневен престој со нова гарнитура. Трпезариска маса и столови. Нова спална соба со вградени плакари со лизгачки врати. Купатило со туш кабина и нова машина за перење алишта. Климатизиран со 2 клима уреди-фенкојлери.

СТАНОТ Е ИЗДАДЕН.

ШИФРА 5474

***** БЕЗ ТРОШОЦИ ЗА АГЕНЦИСКА ПРОВИЗИЈА*************

Aerodrom centar kisela voda rasadnik karpos kozle taftalidze avtokomanda кисела вода аеродром центар расадник карпош козле тафталиџе автокоманда

Мапа

Слично

Спореди

Спореди
Можете да споредете само 4 огласи.