СЕ ИЗДАВА 2-СОБЕН СТАН 46м2 ВО КАРПОШ

СЕ ИЗДАВА 2-СОБЕН СТАН 46м2 ВО КАРПОШ
ул. Рузвелтова
Издавање 160€ - Стан - издавање, Станбен Простор - издавање
RH-28478-property 46 1 Спални 1 Бањи 1 Гаражи

Се издава 2-собен стан 46м2 во Карпош. Станот е наместен и располага со дневна соба, спална соба, кујна, трпезарија, купатило и балкон. Се наоѓа во зграда на 1 кат. Зградата нема лифт.

ИЗДАДЕН.

ШИФРА 3067

************* БЕЗ ТРОШОЦИ ЗА АГЕНЦИСКА ПРОВИЗИЈА *************

Aerodrom centar kisela voda rasadnik karpos kozle taftalidze avtokomanda
аеродром центар кисела вода расадник карпош козле тафталиџе автокоманда

Мапа

Слично

Спореди

Спореди
Можете да споредете само 4 огласи.