СЕ ИЗДАВА 2-СОБЕН СТАН 47м2 ВО КАПИШТЕЦ

СЕ ИЗДАВА 2-СОБЕН СТАН 47м2 ВО КАПИШТЕЦ
ул. Елисие Поповски Марко
Издавање 300€ - Стан - издавање, Станбен Простор - издавање
RH-44730-property 47 1 Спални 1 Бањи 1 Гаражи

Се издава двособен стан 47м2, нова градба во населба Долно Водно/Капиштец. Комлетно и модерно наместен. Станот има свое паркинг место, гаража.

СТАНОТ Е ВЕДНАШ ВСЕЛИВ.

ШИФРА 7078

На следниот линк можете да ја видите целата понуда на наши огласи:

www.novagrup.com.mk
www.facebook.com/novagrup0

Aerodrom centar kisela voda rasadnik karpos kozle taftalidze avtokomanda кисела вода аеродром центар расадник карпош козле тафталиџе автокоманда

Карактеристики

Мапа

Слично

Спореди

Спореди
Можете да споредете само 4 огласи.