СЕ ИЗДАВА 2-СОБЕН СТАН 47м2 ВО КАРПОШ

СЕ ИЗДАВА 2-СОБЕН СТАН 47м2 ВО КАРПОШ
ул. Орце Николов
Издавање 300€ - Стан - издавање, Станбен Простор - издавање
RH-40589-property 47 1 Спални 1 Бањи 1 Гаражи

Се издава2-собен стан 47м2 во Карпош позади Мида, кај Машински факултет. Станот е наместен и располага со дневна соба, спална соба, кујна, купатило и балкон. Се наоѓа во зграда на 2/6 ката. Зградата има лифт. Станот е опремен со нов мебел и бела техника.

СТАНОТ Е ВСЕЛИВ ОД 1-СЕПТЕМВРИ, 2022 ГОДИНА.

ШИФРА 5648

Aerodrom centar kisela voda rasadnik karpos kozle taftalidze avtokomanda кисела вода аеродром центар расадник карпош козле тафталиџе автокоманда

Карактеристики

Мапа

Слично

Спореди

Спореди
Можете да споредете само 4 огласи.