СЕ ИЗДАВА 2-СОБЕН СТАН 47м2 ВО КИСЕЛА ВОДА

СЕ ИЗДАВА 2-СОБЕН СТАН 47м2 ВО КИСЕЛА ВОДА
ул. Тоне Томшиќ
Издавање 300€ - Стан - издавање, Станбен Простор - издавање
RH-57479-property 47 1 Спални 1 Бањи 1 Гаражи

Се изнајмува стан со површина од 47 м2 со 1 спална, 1 купатило, дневна и трепезарија, кујна, тераса. Станот има оптички интернет и централно парно греење. Локацијата е во Кисела вода веднаш зад студентскиот дом Пелагонија во мала зграда со 12 стана.

СТАНОТ Е ВЕДНАШ ВСЕЛИВ.

ШИФРА 8230

На следниот линк можете да ја видите целата понуда на наши огласи:

www.novagrup.com.mk
www.facebook.com/novagrup0

Aerodrom centar kisela voda rasadnik karpos kozle taftalidze avtokomanda кисела вода аеродром центар расадник карпош козле тафталиџе автокоманда

Карактеристики

Мапа

Слично

Спореди

Спореди
Можете да споредете само 4 огласи.