СЕ ИЗДАВА 2-СОБЕН СТАН 47м2 ВО КИСЕЛА ВОДА

СЕ ИЗДАВА 2-СОБЕН СТАН 47м2 ВО КИСЕЛА ВОДА
ул. Евтим Спространов
Издавање 280€ - Стан - издавање, Станбен Простор - издавање
RH-57493-property 47 1 Спални 1 Бањи 1 Гаражи

Нов стан нова градба во Кисела Вода нас. 11-ти Октомври последна автобуска станица на (4), станот поседува 47m2, 2 соби, се издава наместен со нов мебел, на мирна улица. Во околината има маркет, греење и ладење е со клима инвертер. Станот е комплетно опремен со мебел, двд сараунд, телевизор, клима уред, фрижидер, електричен шпорет, аспиратор, машина за перење, нова кујна, бања, тераса вселив веднаш…
Цена-280 евра

СТАНОТ Е ВЕДНАШ ВСЕЛИВ.

ШИФРА 8231

На следниот линк можете да ја видите целата понуда на наши огласи:

www.novagrup.com.mk
www.facebook.com/novagrup0

Aerodrom centar kisela voda rasadnik karpos kozle taftalidze avtokomanda кисела вода аеродром центар расадник карпош козле тафталиџе автокоманда

Мапа

Слично

Спореди

Спореди
Можете да споредете само 4 огласи.