СЕ ИЗДАВА 2-СОБЕН СТАН 47м2 ВО КИСЕЛА ВОДА

СЕ ИЗДАВА 2-СОБЕН СТАН 47м2 ВО КИСЕЛА ВОДА
ул. Марко Цепенков
Издавање 220€ - Стан - издавање, Станбен Простор - издавање
RH-41568-property 47 1 Спални 1 Бањи 1 Гаражи

Stanot e nov, nevselen, so centralno parno, na 6ti kat so lift, celosno e opremen. Se naoga vo Kisela Voda, sproti pegla zgradata.

СТАНОТ Е ВЕДНАШ ВСЕЛИВ.

ШИФРА 6719

************ БЕЗ ТРОШОЦИ ЗА
АГЕНЦИСКА ПРОВИЗИЈА ********

На следниот линк можете да ја видите целата понуда на наши огласи:

www.novagrup.com.mk
www.facebook.com/novagrup0

Aerodrom centar kisela voda rasadnik karpos kozle taftalidze avtokomanda кисела вода аеродром центар расадник карпош козле тафталиџе автокоманда

Карактеристики

Мапа

Слично

Спореди

Спореди
Можете да споредете само 4 огласи.