СЕ ИЗДАВА 2-СОБЕН СТАН 47м2 ВО ЦЕНТАР

СЕ ИЗДАВА 2-СОБЕН СТАН 47м2 ВО ЦЕНТАР
ул. Балзакова
Издавање 400€ - Стан - издавање, Станбен Простор - издавање
RH-57424-property 47 1 Спални 1 Бањи 1 Гаражи

Се издава комплетно нов -двособен стан во Центар . Станот е со површина од 47м2 во нова зграда, модерно опремен и светол, без бучава за мирен и релаксиран престој.
Во просторот има целосно опремена кујна со трпезариски дел , како и гарнитура која се отвара и се оспособува за спиење. Спалната соба може да се оспособи со посебни кревети или еден брачен кревет за двајца, има и модерна и целосно опремена бања,како и тераса на која се излегува од двете простории.
Греењето и ладењето се еконимично решени- со подно греење и инвертори.

СТАНОТ Е ВЕДНАШ ВСЕЛИВ.

ШИФРА 8225

На следниот линк можете да ја видите целата понуда на наши огласи:

www.novagrup.com.mk
www.facebook.com/novagrup0

Aerodrom centar kisela voda rasadnik karpos kozle taftalidze avtokomanda кисела вода аеродром центар расадник карпош козле тафталиџе автокоманда

Мапа

Слично

Спореди

Спореди
Можете да споредете само 4 огласи.