СЕ ИЗДАВА 2-СОБЕН СТАН 47м2 НА ВОДНО

СЕ ИЗДАВА 2-СОБЕН СТАН 47м2 НА ВОДНО
Todor Aleksandrov, Vodno, Centar, Skopje, Municipality of Centar, City of Skopje, Skopje Region, 1000, Macedonia
Издавање 250€ - Стан - издавање, Станбен Простор - издавање
RH-17054-property 47 1 Спални 1 Бањи 1 Гаражи

Се издава 2-собен стан 47м2 на Водно. Станот е наместен и располага со дневна соба, спална соба, кујна, купатило и балкон. Се наоѓа во зграда на високо приземје. Зградата нема лифт.

СТАНОТ Е ИЗДАДЕН НА 2 -ГОДИНИ.

ШИФРА 3920

************* БЕЗ ТРОШОЦИ ЗА АГЕНЦИСКА ПРОВИЗИЈА *************

Aerodrom centar kisela voda rasadnik karpos kozle taftalidze avtokomanda
аеродром центар кисела вода расадник карпош козле тафталиџе автокоманда

Карактеристики

Мапа

Слично

Спореди

Спореди
Можете да споредете само 4 огласи.