СЕ ИЗДАВА 2-СОБЕН СТАН 47м2 НА ВОДНО

СЕ ИЗДАВА 2-СОБЕН СТАН 47м2 НА ВОДНО
Todor Aleksandrov, Vodno, Centar, Skopje, Municipality of Centar, City of Skopje, Skopje Region, 1000, Macedonia
Издавање 500€ - Стан - издавање, Станбен Простор - издавање
RH-4534-property 47 1 Спални 1 Бањи 1 Гаражи

Се издава 2-собен стан 47м2 на Водно. Станот е луксузно наместен и располага со дневна соба, спална соба, кујна, купатило и балкон (16м2). Греењето на станот е на струја, гледа на југозападна страна и има паркинг простор. Се наоѓа во зграда на 2/5 ката. Зградата има лифт.

СТАНОТ Е ВСЕЛИВ ОД 20-ЈУЛИ, 2020 ГОДИНА.

ШИФРА 4768

Aerodrom centar kisela voda rasadnik karpos kozle taftalidze avtokomanda
аеродром центар кисела вода расадник карпош козле тафталиџе автокоманда

Карактеристики

Мапа

Слично

Спореди

Спореди
Можете да споредете само 4 огласи.