СЕ ИЗДАВА 2-СОБЕН СТАН 48м2 ВО КАРПОШ 1

СЕ ИЗДАВА 2-СОБЕН СТАН 48м2 ВО КАРПОШ 1
ул. Никола Тесла
Издавање 250€ - Стан - издавање, Станбен Простор - издавање
RH-28583-property 48 1 Спални 1 Бањи 1 Гаражи

Се издава 2-собен стан 48м2 во Карпош 1. Станот е наместен и располага со дневна соба, спална соба, кујна, трпезарија, купатило и балкон. Се наоѓа во зграда на 6 кат од 6 ката. Зградата има лифт.

ИЗДАДЕН ДО 01.12.2019 год.

ШИФРА 3050

************* БЕЗ ТРОШОЦИ ЗА АГЕНЦИСКА ПРОВИЗИЈА *************

Aerodrom centar kisela voda rasadnik karpos kozle taftalidze avtokomanda
аеродром центар кисела вода расадник карпош козле тафталиџе автокоманда

Карактеристики

Мапа

Слично

Спореди

Спореди
Можете да споредете само 4 огласи.