СЕ ИЗДАВА 2-СОБЕН СТАН 48м2 ВО КАРПОШ 4

СЕ ИЗДАВА 2-СОБЕН СТАН 48м2 ВО КАРПОШ 4
Кај Сити мол
Издавање 150€ - Стан - издавање, Станбен Простор - издавање
RH-43411-property 48 1 Спални 1 Бањи 1 Гаражи

Се издава двособен наместен стан во Карпош 4, на четврти спрат (последен), на мирна локација, со источна орјентација.

СТАНОТ Е ВСЕЛИВ ОД 1-ЈУЛИ, 2021 ГОДИНА.

ШИФРА 6952

************ БЕЗ ТРОШОЦИ ЗА
АГЕНЦИСКА ПРОВИЗИЈА *************

На следниот линк можете да ја видите целата понуда на наши огласи:

www.novagrup.com.mk
www.facebook.com/novagrup0

Aerodrom centar kisela voda rasadnik karpos kozle taftalidze avtokomanda кисела вода аеродром центар расадник карпош козле тафталиџе автокоманда

Карактеристики

Мапа

Слично

Спореди

Спореди
Можете да споредете само 4 огласи.