СЕ ИЗДАВА 2-СОБЕН СТАН 48м2 ВО КИСЕЛА ВОДА

СЕ ИЗДАВА 2-СОБЕН СТАН 48м2 ВО КИСЕЛА ВОДА
ул. Марко Цепенков
Издавање 170€ - Стан - издавање, Станбен Простор - издавање
RH-41558-property 48 1 Спални 1 Бањи 1 Гаражи

Stanot e nevselen, neopremen, so lift, na 6ti sprat. Ima centralno parno i kujna. Se naogja sproti pegla zgradata.

СТАНОТ Е ВЕДНАШ ВСЕЛИВ.

ШИФРА 6718

************ БЕЗ ТРОШОЦИ ЗА
АГЕНЦИСКА ПРОВИЗИЈА ********

На следниот линк можете да ја видите целата понуда на наши огласи:

www.novagrup.com.mk
www.facebook.com/novagrup0

Aerodrom centar kisela voda rasadnik karpos kozle taftalidze avtokomanda кисела вода аеродром центар расадник карпош козле тафталиџе автокоманда

Карактеристики

Мапа

Слично

Спореди

Спореди
Можете да споредете само 4 огласи.